Urban Summer Festival

Urban Summer Festival, to coroczne wydarzenie odbywające się w Łodzi, które jest zgromadzeniem ludzi ceniących piękno dobrego projektowania oraz rękodzieła. Urban Summer Festival organizowany jest w łódzkim OFF Piotrkowska. Wstęp na festiwal jest darmowy, więc każdy, kto znajdzie tylko troszeczkę wolnego czasu, jest mile widziany na tym wydarzeniu. Miłośnicy, mody, sztuki oraz designu, przez całe dwa dni mogą cieszyć swoje oczy dziełami, wyjątkowo uzdolnionych projektantów z polski.

Gabloty wewnętrzne
http://www.pro-city.pl
Oferujemy elementy małej architektury dla klientów na terenie całego kraju.
Nasza oferta to głównie produkty francuskiej marki PROCITY.

Moda i design, to nie są jednak jedyne rzeczy, które na festiwalu możemy spotkać. Osoby, które zdecydują się przybyć na to wydarzenie, mogą również dobrze zjeść i napić się pysznych kaw, bądź innych napojów. Do tego wszystkiego czeka nas imprez muzyczna, after party, na której to można dodatkowo się wyszaleć. Poprzednie edycje to wszystko potwierdzają, więc również i w tym roku można liczyć na dobrą organizację i świetne, warte obejrzenia, wystawy. Na festiwalu bowiem znajdziemy wystawy, ponad setki polskich wystawców. Na zainteresowanych czekają również ciekawe warsztaty, których naprawdę warto spróbować.

Na stoiskach podczas Urban Summer Festival pojawi się oryginalna moda streetwearowa oraz naturalną biżuterię, czy też designerskie towary użytkowe. Również dla najmłodszych coś się znajdzie, z myślą o nich pojawią się różnego rodzaju produkty tekstylne.

Ten festiwal, to nie tylko świat mody i projektantów, jest to również miejsce, w którym można dobrze i smacznie zjeść. W strefie food truck dostępnych jest kilkanaście jadłodajni o zróżnicowanym jedzeniu. Znajdziemy tutaj smaczne jedzenie, zaczynając od popularnych burgerów, czy też pizzy, przez kuchnię wegetariańską, aż po wyszukane, wykwintne potrawy z różnych krajów świata.

Nie możemy również zapomnieć o części warsztatowej, tej imprezy. Dostępna jest tutaj bowiem strefa graffiti i to właśnie w tym miejscu, najlepsi grafficiarze poprowadzą warsztaty dla początkujących. Oprócz tego, czekają nas również warsztaty taneczne z instruktorami, a na dzieci czekają warszty z animatorami. Na festiwalu przygotowano również grę miejską, typu escape room. Dla najlepszych, przygotowano również nagrody.

Każdy więc, kto interesuje się sztuką, modą i nie tylko, powinien odwiedzić to miejsce, gdyż czeka na was tutaj mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Urban Summer Festival, to oryginalne i unikalne połączenie świata mody, kultury ulicznej, zróżnicowanej kuchni, muzyki, tańca oraz designu, więc każdy powinien znaleźć tutaj strefę dopasowaną do swoich zainteresowań.